Vannitubade kivi-viimistlus

Vannitoa interjöör on viimistlusmaterjalide suhtes ülimalt nõudlik ja seda vaadatuna nii praktilisest kui ka esteetilisest seisukohast. Just sellepärast peab vannitoas kasutatav materjal olema niiskuskindel, praktiline, kestlik ja samas rõhutama omaniku head maitset.

Meil on võimalik tellida:

  1. Vannitoa põrandakatted (põrandaplaadid)
  2. Vannitoa seinakatted (põrandaplaadid)
  3. Tualettlaud
  4. Riiulid

Vannitubade kivi-viimistlus võimaldab luua erakordselt kauneid interjööre, mis vastavad samal ajal ka kõige rangematele hügieeninõuetele ning on meeldivalt praktilised. Vannitoa vooderdus kvartskiviga tagab laitmatu hüdroisolatsiooni ning takistab kahjulike mikroorganismide paljunemist. 

Viimistlusmaterjalid:

  • Kvarts
  • Oonüks
  • Marmor
  • Graniit

Üha sagedamini leiab vannitubade dekoreerimisel ja viimistlemisel kasutust ka poolvääriskivi oonüks.


Kvartsplaatidega võib kujundada eendeid või nišše, mis hakkavad täitma riiulite osa. Õhukestest kvarts-aglomeraadi plaatidest (alates 12 mm) saab teha kerge ja maitseka tualettlaua. Võrdluseks olgu öeldud, et toota sama paksusega plaat graniidist, marmorist või oonüksist oleks pea võimatu ülesanne.

Vannitubade viimistlemine naturaalse marmori või graniidiga on küll väga kaunis, kuid vähem praktiline, sest ülalmainitud materjalide poorse struktuuri tõttu jääb neil puudu niiskuskindlusest.

 

 

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)