Töötasapinnad

Töötasapindade valmistamine

Granite Marble Industry kivist töötasapinnad valmivad kööki graniidist ja kvartsist, aga vannituppa - graniidist, kvartsist, marmorist ja oonüksist. Kõik meie tööpinnad valmivad eritellimusena ning kõigile kivitasapindadele kehtib garantii.

Kui langetate valiku kivitasapinna kasuks, võite olla kindel, et see jääb tõenäoselt kriimuvabaks, sest kriimustada kvartsi ja graniiti on pea võimatu.

 

Valige töötasapinna tüüp

  1. Köögi töötasapinnad
  2. Vannitoa tasapinnad

 

1. Kivist töötasapinnad kööki

Kivist töötasapinnad on köögi jaoks parim valik. Kivimaterjalid paistavad silma oma vähese nõudlikkusega hoolduse osas, lisaks sellele kannavad need endas luksuslikkust. Kivitasapindade eeliseks on ka nende kohandatavus – iga köök leiab endale sobiva harmoonilise lahenduse, samas kui teised materjalid on piiratud standardmõõtudega. Parim valik kööki on graniidist või kvartskivist tööpinnad, kuna need materjalid on tugevad ja vähese poorsusega, mistõttu plekkide tekkimine on vähetõenäoline.

 

Tutvu meie laia köögi töötasapindade tootevalikuga.

Köögi tööpinnad Köögi töötasapind Köögi töötasapinnad Köögitasapind

 

2. Kivist tasapinnad vannituppa

Usutavasti on igaüks käinud hotellis, kus vannituba ehib kivi töötasapind – märk hotelli kvaliteedist. Sama on võimalik teha ka oma kodus. Kauni mustriga marmorist või graniidist tasapinnad loob vannituppa luksusliku Antiik-Rooma termi tunde. Kvartskivist tasapind aitab ellu viia ka kõige metsikumad disainilahendused, pakkudes rikkalikku värvivalikut. Vanituppa sobivad ühtviisi hästi kõigist kivimaterjalidest tasapinnad kuna seal ei kasutada näiteks marmorile ohtlikke happelisi aineid.

 

Tutvu meie mitmekesise vannitoa tasapindade tootevlikuga.

Vannitoa tasapind Vannitoa tasapinnad Töötasapind vannituppa Vannitoa töötasapind

 

3. Materjalid

Kivi Kööki Vannituppa
Graniidist töötasapind jah jah
Kvarts töötasapind jah jah
Mramor ei jah
Oonüks ei jah

 

4. Kivist töötasapindade eelised

  1. Kivist töötasapinnad on vastupidavamad kõrgetele temperatuuridele, see on nende vaieldamatuks eeliseks plastiku ja puidu ees, mille pinnale jääb paratamatult mitmesuguseid jälgi. Kivist tööpind peab vastu lühiajalisele kokkupuutele temperatuuriga mitte kõrgema kui  100 kraadi, muutmata värvi ja struktuuri.
  2. Kvartsist töötasapinnale ei teki plekke kuna materjal ei ima vett, toiduvärve ega happeid. Kvartskivi ei allu ka olmekeemia vahendite mõjule.
  3. Kvartsi puhul on tähtis rõhutada selle materjali hügieenilisust. Bakterid ja kahjulikud mikroorganismid, mis nii kergesti tekivad plastiku kriimudesse, aga ka puidu ning graniidi, eriti aga marmori pooridesse, ei leia siin elukeskkonda.
  4. Teie korralikult hooldatud kivist töötasapind näeb ka kümne aasta möödudes kena välja, kvartsist töötasapind aga ei vaja lisaks mingit erihooldust.
  5. Fassaadi kohal asetsev vertikaalne tasapinna osa, mis näitab selle paksust, töödeldakse erinevat tüüpi profiilide abil (kantimise kuju).

 

5. Kuidas hooldada töötasapindu?

Tähtis on meeles pidada, et graniidist ja marmorist töötasapinnad vajavad põhjalikku hooldust, kusjuures tuleks kasutada erilisi vetthülgavaid vahendeid, mis kaitsevad pinda erinevate värvainete eest. Tasapinnale valatud vedelikud, sellised nagu näiteks kohv, tee, vein ja mahl võivad sellele jätta raskestieemaldatavaid jälgi. Eriti ohtlikud on selliste köögitasapindade jaoks happelised vedelikud nagu äädikas ja sidrunimahl. Vaatamata sellele on paljudes Skandinaavia maades kombeks kasutada marmorit, eriti Bianco Carrara`t, köögitasapindadena, mis on kestlikkust silmas pidades äärmiselt ebapraktiline.

Tutvu meie kasutusjuhendiga toodete kasutamiseks ja hoolduseks.

 

Vormistage tellimus

Kivist töötasapind - video

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)