Korduma Kippuvad Küsimused

Kvartsist köögi töötasapindmis on selle eelis?
Kvarts on poorivaba ning sobib seetõttu ideaalselt köökide ja vannitubade sisustamiseks. Just tänu poorsuse puudumisele ei ima kvarts vedelikke, mis hoiab omakorda ära plekkide tekked. Kvartsist töötasapinnad on praktiliselt kriimustuskindlad, seega pole põhjust karta noa või mõne muu terava eseme poolt tekitatavaid vigastusi. Kuna kvartsist töötasapindadel puudub toksilisus, ei kahjusta need kokkupuutel toiduaineid. Kvartsist töötasapindade tähtsaimaks eeliseks köögis on nende absoluutne plekikindlus, vannitoas aga – niiskuskindlus ja resistentsus seentele.

Milline materjal valida köögi töötasapinna jaoks?
Köögi töötasapinda mõjutavad mitmesugused tegevused, see kannab ka erinevaid koormusi. Seepärast peab tasapinna materjal vastama kõige rangematele ekspluatatsiooni tingimustele. Sobivaim materjal köögi töötasapinnaks on kahtlemata kvartskivi ja seda just oma praktilisuse tõttu. Kvartsist töötasapind jääb kriimuvabaks ja see on plekikindel kuna kvarts ei ima ei värvilisi ega üldse mingeid vedelikke. Graniidist töötasapind omab poorset, vedelike imamist soodustavat struktuuri, mille tagajärjel ilmuvad pinnale plekid ja seda eriti heledatel pindadel. Naturaalne marmor imab veel suuremal määral värvilisi vedelikke, seetõttu pole selle kivi kasutamine köögitasapinnaks soovitatav.

Kas köögimööbel jaksab kanda kivist tasapinna raskust?
Kliente paneb tihti muretsema kvartsist või graniidist toote kõrge kaal. Ei tasu karta, et köögimööbel ei kannata välja töötasapinna raskust, sest aruka ja pädeva monteerimise korral jaotub töötasapinna raskus ühtlaselt kõigi kandvate elementide vahel ega muutu ohuks kogu konstruktsioonile.

Mis on kivist toodete standardpaksus?
Kivist toodete tootmisel kasutatakse materjali paksusega12, 20 и 30 millimeetrit, sel juhul võib toodele olla etteantud iga võimalik nähtav paksus, toote otspinnale 45 kraadise nurga all vajaliku kõrgusega kivi juurdeliimimise teel.

Kas on võimalik teha toode ühest terviklikust kivist?
Me püüame võimaluste piires vältida liigseid liitekohti. Kui aga liidet on võimatu vältida, sobitavad meie spetsialistid detailid sellisel viisil, et liitekoht jääks võimalikult märkamatuks.

Kuidas töödelda kvartsist ja graniidist pindu kaitsevahenditega?

  • Kvarts-aglomeraadist pind ei vaja kaitsevahenditega lisatöötlemist
  • Graniidist ja marmorist pindu tuleb aga töödelda erivahenditega. Seetõttu on kindlasti vaja läbi viia hermetiseerimisprotseduur.

Kuidas anda sisse tellimus?
Teil on mitu valikut:

esitate te tellitava toote eskiisi koos äramärgitud mõõtudega  (+/- cm ei oma tähtsust)

  •  köögi töötasapinnad – kivi paksus, kivi nimetus, värv, profiili tüüp (tasapinna nähtav paksus), kraanikausi tüüp (ülemise või alumise montaažiga ), pinna puurimise vajadus elektripistiku, segisti, veefiltri dosaatori, peenesti või mõne lisanupu jaoks (nagu näiteks nupp, mis avab ja sulgeb vee äravoolu), pliidi keeduplaadi tüüp ( kas pealemonteeritud või töötasapinnaga samal tasandil). Kas te plaanite ka kivist seinakatet?
  • aknalauad -  nähtavad otspinnad ja profiili tüüp (aknalaua nähtav paksus, näidata ära seal, kus vajalik), kivi paksus, kivi nimetus, värvitoon
  •  kaminad – maksimaalselt põhjalik ja täpne eskiis, kivi tüüp, kivi nimetus ja värvitoon
  • vannitoad – maksimaalselt põhjalik ja täpne eskiis, kivi tüüp, kivi nimetus ja värvitoon
  • trepid ja astmed – maksimaalselt põhjalik ja täpne eskiis, kivi tüüp, kivi nimetus ja värvitoon

Eskiisi alusel koostatakse eelkalkulatsioon ja teile saadetakse hinnapakkumine. Seejärel sõlmitakse teiega leping ning teie juurde tuleb spetsialist, kes teostab kõik vajalikud mõõtmised. Teie tellimus suunatakse meie ettevõttes tootmisesse ning paigaldatakse hiljem meie spetsialistide poolt. Seega pakume teile täisteenust, mis säästab teie aega ja energiat.

 

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)