Kamina ehitus

Me tegeleme kaminate ehitamisega kvartskivist, graniidist, marmorist, oonüksist ja travertiinist.

Kaminale kuulub aukoht igas kodus, sest mis võiks tuua koju rohkem soojust ja hubasust. Kivi rikkalik välimus ja ainulaadsed omadused jätavad kipsist, klaasist, plastikust ja metallist konkurendid kaugele seljataha.

Me pakume Teile kamina ehitust:
  • Mõõtmine
  • Ehitamine
  • Transport
  • Paigaldus
Küsige hinnapakkumist!

1. Kamina ehitus - materjalid


Praegusel ajal ongi valitsevaks tendetsiks vooderdada kamin kvartsi, graniidi või marmoriga. Taoline vooderdus muudab kamina väliselt kaunimaks, aga ka vastupidavamaks ja kestlikumaks.
Kivi värvus ja faktuur jäävad muutumatuks, see talub vaevata ka väga kõrgeid temperatuure.


Kõige klassikalisemaks kaminate vooderdusmaterjaliks on olnud ja jääb ka tulevikus marmor . Marmorportaalid on igikestvad ja samas lihtsad hooldada.

 

Kvartsist kaminaportaalid annavad suurepärane võimaluse rõhutada teie interjööri eripära. Kvarts-aglomeraat võib olla väga eriilmeline. See puudutab nii erinevaid pinnatöötlusvõimalusi kui ka värvispektrit. Disaineritel on sellise materjaliga kerge töötada, eriti kui jutt käib luksusliku viimistlusega klassikalist-tüüpi interjööri loomisest. Populaarsust on võitnud kvartsi erinevad varjundid, mis jäljendavad loodusliku kivi värvi ja faktuuri. Kuid kvartsi värvitoon võib olla ka palju intensiivsem ja eredam, erinedes seega looduses esinevatest toonidest. Poleeritud kvartskivist kaminad eristuvad oma kauni läike poolest. Samas on vajadusel võimalik luua ka vastupidine, matt faktuur.
Kvartskivi kõvadus muudab selle materjali kestlikuks ja vastupidavaks mistahes kahjustustele - seega pole põhjust karta, et juhuslikud kriimud rikuvad kauni vooderduse. Ka nõe ja suitsu poolt jäetud jäljed on selliselt pinnalt kergesti eemaldatavad. Poleeritud pinnale ei jää pidama ka muud liiki mustus ja nii ei nõua kamina puhastamine erilisi jõupingutusi.


Kvartsist kamin ei ima niiskust, seda takistab tema tihke poorivaba struktuur. Tulemuseks on kaunis ja plekivaba pind.

 

Me ehitame kaminaid kvartskivist, graniidist, marmorist, oonüksist ja travertiinist.

 

Kvarts kaminad

 

Vaata rohkem 98 kvartskive siit

Graniidist kaminad

 

Rohkem info graniidist

 

Marmor kaminad

Rohkem info marmorist

Oonüks kaminad

Rohkem info oonüksist

Travertiin kaminad

2. Galerii

3. Kamina ehituse tellimine

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)