Kvartskivi võimalus täpselt kontrollida kivi välimuse

Igat looduslikku kivi kaevandatakse suurte plokkide kujul. Seejärel lõigatakse need plokid peenemateks plaatideks. Ja nendest plaatidest, mida nimetatakse slabideks (tahvliteks), juba valmistatakse  töötasapindasid, aknalaudasid, trepiastmeid ja muid tooteid.

Niisiis on väga keeruline ennustada, mis värvitoon, pilt, muster ootab meid esialgsete suurte plokkide sees. Looduslik kivi ju moodustub kontrollimatu loomulike protsesside käigus. Isegi ühe kaevanduskoha piirides kaevandavate kivide välimus võib oluliselt erineda. Sisekujunduse disainis aga olulist rolli mängivad just kasutatavate materjalide visuaalsed omadused!

Kvartskivi värv on disainimeeskondade töö tulemus

Kvartskiviga on lugu üsna teistsugune. Iga uus kvartskivi värv on spetsiaalsete disainimeeskondade töö tulemus. Nad loovad selle kirjelduse, mõtlevad välja nimetuse ja töötlevad välja selle värvi tootmise täpse tehnoloogia. Sellisel viisil saadakse omapärase standardi, mis on rangelt kooskõlastatud kvartsi tootmisega.

Ainult kvartskiviga Te võite olla kindlad, et Teie töötasapinna värv täpselt vastab näidistele. See on eriti oluline suurte sisekujundusprojektide jaoks: suured töötasapinnad seinapaneelidega, liistudega ja muude dekoratiivsete elementidega.

Kivi värvuse kvaliteedikontroll selle töötlemise ajal on samuti kohustuslik. 

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)