Kvartsist töötasapinnad: järeldused ja kokkuvõtted

Meie tihti kuuleme tõeliselt rumalaid müüte kvartsist töötasapindade kohta, millega ebakompetentsed konkurendid inimesi hirmutavad. Meie tugineme ainult kontrollitud informatsioonile, mis on tõestatud teadusega. Ja nagu Te just ise veendusite, ainult objektiivsed faktid tõestavad kvartsi eelist teiste materjalide suhtes.

Toome lihtsa näidise. Mõned „spetsialistid“ väidavad, et kvartsist töötasapinnad ei ole nii vastupidavad, nagu nad paistavad. Kuid antud juhul peab mainima, et tegelikult mitte ükski materjal, millest valmistatakse köögipindasid, ei ole piiramatu vastupidavusega. Kahjustada võib igat töötasapindi – nii terasest, kui ka puidust või kivist.   

Kvartskivi valmistamise revolutsiooniline tehnoloogia, mille käigus on kiviosakesed omavahel ühendatud, võimaldas kaitsta tööpinda plekkide, bakterite, niiskuse eest, hõlbustada selle hooldust ja muuta see uskumatult vastupidavaks.

Kas võib juhtuda nii, et kõik need toredad omadused viivad töötasapinna hinna põhjendamatu tõusuni? Kahjuks, peame tõdema, et 2000-te lõpus kvartskivi peeti (olulise põhjusega) preemiumklassi materjalina, millel oli tõeliselt kõrgendatud hind. See oli suures osas tingitud keerulisest mitmeastmelisest tootmisprotsessist, kuid hinda mõjutas ka kivi ametlike maaletoojate positsioon nende ülemäärase isuga.

Praegu on paljud kvartskivi mudelid hinna poolest juba tunduvalt atraktiivsemad kui kunagi populaarne akrüül – ja see on alles algus! Kvarts kivi turg on stabiilses kasvus ja arengus. 

Paljud meie kliendid, kes mitu aastat tagasi võtsid julguse tellida uut kvartskivi oma sisekujunduse jaoks, hea meelega pöörduvad taas Granite Marble Industry OÜ salongidesse. Nad räägivad meile, kui rahul nad olid ja soovitavad oma sõpradele unikaalset kivi.

Just sellisel moel kvarts vallutabki austajaid – piisab vaid näha seda päriselus ja näha selle paremust teiste materjalide ees. Külastage meie salongi: meie töötajad rõõmuga jagavad teiega oma teadmisi ja rikkalikku kogemust kvartsist tööriistadega töötamisel.

 

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)