Kvarts töötasapinna hooldamine

Paigaldamise ajal Granite Marble Industry OÜ spetsialistid tuletavad klientidele meelde soovitusi töötasapindade hooldamiseks.

Mida need soovitused sisaldavad?

  1. Igapäevase mustuse, mis tekkib toidu valmistamise ajal, on lihtne puhastada tavaliste köögi pesuvahenditega või seebi vesilahusega. Kasutage lappi või nõudepesuvammi – sellest täiesti piisab.
  2. Kui Te kasutate töötasapinna toidu valmistamise ajal eriti aktiivselt, võivad siis tekkida raskesti eemaldatavad plekid. Kuigi neid on ka võimalik likvideerida tugevamate puhastusvahenditega. Meie soovitame Cif puhastuskreemid – meie testid näitasid, et nad saavad efektiivselt hakkama isegi raske olme mustusega.
  3. Lumivalgete kvarts töötasapindade omanikele tasub valmistuda koristuseks eriti põhjalikult. Eredal valgel taustal on näha ka kõige väiksemaid plekke! Kuid ka siin appi tulevad Cif puhastuskreemid – proovige puhastusvahendi Cif Ultra White. Tootja lubab efektiivse koristuse valgendamisefektiga – ja see töötab ka kvarts töötasapindade puhul! 
  4. On ka piiranguid: ei ole soovitatav kasutada söövitavaid, leeliselisi detergente, kloori sisaldavaid pesuvahendeid – on kivi värvimuutuse oht. Näiteks, puhastusvahend COMET ei sobi kvarts töötasapindade puhastamiseks.
  5. Ei ole soovitatav kasutada ka abrasiivseid puhastusvahendeid. Need võivad sisaldada kvartsosakesi, mis võivad kahjustada laua poleeritud pinda. Kasutage need vannide, valamute ja keraamiliste pindade puhastamiseks.

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)