Kvarts töötasapindade tootmisprotsess

Etapp 1.  Eelnev mõõtmine 

Kvartsist töötasapindade valmistamise edu võtmeks võib pidada paigaldusele eelnevat mõõtmist. Miks see nii oluline on? Kuna mõõtmistulemused peaksid ideaalselt vastama mitte ainult köögi mõõtmetele, vaid ka kõikidele köögimööbli omadustele, sealhulgas kappide ja lisatarvikute konfiguratsioonile.

Paigaldamise ajal parandada ebatäpsust on võimatu, töötasapind peab minema täpselt enda kohale paika.

Ettevõttes Granite Marble Industry OÜ mõõtmist teostab konstruktor-mõõtja. Me kooskõlastame kliendiga sobiva aja mõõtmiste jaoks, samuti nõuame kliendi personaalset juuresolekut protsessi käigus. Töö käigus mõõtjatel sageli tekivad täpsustavad küsimused, millele kõige paremini saab vastata klient ise.

 

Etapp 2. Joonise valmistamine

Pärast mõõtmete teostamist konstruktorid viivad kõik mõõtmed üle selgele joonise kujule. Meie joonistel on täpselt üles märgitud kõik vajalikud tulevaste töötasapindade suurused ja parameetrid, klientide soovid ja olulised konstruktiivsed nüanssid. Pärast jooniste kooskõlastamist projekt on täielikult valmis ja liigub tootmisjärjekorda.

 

Etapp 3. Kvartsist töötasapinna valmistamine

Kvaliteetsete kvartsist töötasapindade valmistamisprotsess on üpris keeruline ja nõuab erilist täpsust. Käsitöö selleks ei sobi: vigade ja jämetöö tõenäosus on liiga suur.

Seega tööstuses meie kasutame automatiseeritud Itaalia varustust, mis on arvutiga juhitav. Iga tellimuse jaoks Granite Marble Industry OÜ insenerid loovad spetsiaalse tootmisprogrammi kooskõlastatud jooniste baasil.

Alguses suured kiviplaadid (need samad slabid) lõigatakse toorikuteks – tulevase töötasapinna detailid, seinapaneelid ja ka liistude elemendid.

Kohustuslik operatsioon – pliitplaatide, köögi valamute ja segistite avade valmistamine. Kui klient eelistab alumise paigaldusega valamu, sisemised servad selle jaoks samuti hoolikalt töödeldakse, lihvitakse ja poleeritakse, tagades mõõtmete täpse sobivuse.

Seejärel need toorikud läbivad järgmise töötlemisetappi: profiili (serva) moodustamine. 

Lõplik protseduur iga tellimuse protsessis – kohustuslik range tootekvaliteedi kontroll. Pärast kontrollimist saadetakse töötasapind tarne ja paigalduse järjekorda.

 

 

 

 

Etapp 4. Valmis kvarts töötasapinna paigaldus

Reeglina paigaldus võtab mitu tundi – sõltub töötasapinna suurusest ja selle kuju keerulisusest. Kui töötasapind koosneb mitmest detailist, nad peavad olema ideaalselt sobitatud üks teisega ja ühendatud omavahel spetsiaalsete kinnituste ja liimiga. Muide, liim valitakse iga tellimuse puhul individuaalselt vastavalt kivi värvile, et maksimaalselt ära peita kinnituskohad.

Märkimisväärne on see, et kõik kvartsist tooted vajavad väga puhta ja kvaliteetse paigalduse. Meie alati soovitame meie klientidele, et töötasapinna paigaldust teostaksid meie kvalifitseeritud paigaldustööde spetsialistid. Ei tasu hoida kokku operatsioonil, millest olulisel määral sõltub töötasapinna välimus ja ohutus.

Loomulikult, väiksed objektid nagu kaminariiulid või väiksed töötasapinnad vannituppa võib hõlpsasti paigaldada iseseisvalt. Kuid suurte köögi töötasapindade paigaldamist, eriti, kui nad on varustatud liistudega ja seinapaneelidega, tasub siiski usaldada professionaalidele.

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)