Aknalauad - valmistamine

Me tegeleme aknalaudade valmistamisega. Kaasaegsed kivist aknalauad, praktilised ning kaunid, toovad kodusesse interjööri hubasust.


Aknalaudade valmistamiseks sobib peaaegu iga kivi.
Vastupidiselt puidust või plastikust aknalauale, ei vaja kivist aknalaud erilist hooldust ning teenib teid palju aastaid.

Me pakume Teile aknalaudade valmistamise terviklahendust:
  • Mõõtmine
  • Ehitamine
  • Transport
  • Paigaldus
Küsige hinnapakkumist!

 

1. Aknalaua materjalid


Siseruumidesse võiks valida marmorist aknalauad, välispaigalduseks sobivad aga paremini graniidist aknalauad.

 

Kvarts aknalaud

Kvartsist aknalaud omab täiuslikku faktuuri ning on iga ruumi ehteks. Kvarts-aglomeraat näeb välja ehtsa ja kauni loodusliku kivimina, kuid selle võimalike varjundite palett on palju rikkalikum. Sellised aknalauad on kergesti kombineeritavad mistahes kasutusel olevate viimistlusmaterjalidega. Kvartskivi on ökoloogilisekt puhas ja ohutu materjal. Seega on seda võimalik kasutada aknalaudade vooderduseks meditsiini-, laste- ja haridusasutustes.

Kvats-aglomeraadist aknalaudade tihkus tagab selle kõrge raskustaluvuse, kvartsist aknalaual võib rahulikult istuda või seista, pinna deformeerumise pärast muret tundmata. Kivi kriimustada või mingil muul moel rikkuda selle terviklikkust on ülimalt raske. Kvartsi eriliseks väärtuseks on ka tema määrdumiskindlus – aknalauale asetatud lillepott ei jäta sellele kunagi inetuid jälgi.

 

Vaata rohkem 98 kvartskive siit

Graniidist aknalaud

 

Rohkem info graniidist

Marmor aknalaud

Rohkem info marmorist

Oonüks aknalaud

Rohkem info oonüksist

2. Galerii

3. Aknalaudade tellimine

Lisage eskiis/projekt (olemasolu korral)